יועץ משכנתא למסורבים- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"

מסורבי משכנתא רבים חושבים שאין להם דרך להשיג משכנתא והם מרימים ידיים. אבל לא! גם למסורבי משכנתא יש פתרון!

הלוואת המשכנתא היא הלוואה גדולה מאוד הנלקחת לשנים ארוכות. לא כל יום לוקחים משכנתא. לכן, הבנק מייחס חשיבות למתן משכנתאות. הוא לא מאשר משכנתא בקלות לכל מי שרוצה.

הבנק קודם כל מבצע בדיקת דירוג האשראי של הלקוח. אם דו"ח נתוני האשראי מצביע על חריגות וחגיגות בהתנהלות הפיננסית כמו למשל משכנתא לפושטי רגל, הבנק לא יהיה מעוניין לסכן את כספו ולתת משכנתא ללקוח כזה.

הון עצמי לא מספק גם הוא סיבה לקבלת סירוב משכנתא. אם אין לכם מספיק הון עצמי על פי דרישות הבנק, הוא לא יסכים לתת לכם את ההלוואה. כמה הון עצמי צריך לרכישת דירה? בדירה ראשונה 25% ממחיר הדירה. שיפור דיור 30%. דירה שניה 50%. אם אין לכם את סכום הכסף הנדרש, הבנק לא יאשר את העסקה.

יכולת החזר לא מספקת. הבנק מוכן שהלווים ישלמו החזר חודשי למשכנתא של  עד 30% מגובה ההכנסה הפנויה. זה אומר שאם אתם מרוויחים 12,000 ש"ח, תוכלו להתחייב על החזר חודשי של 3,000 ש"ח בלבד. אם תדרשו לשלם יותר משליש מההכנסה הפנויה שלכם, הבנק לא ירצה לאשר משכנתא.

אתם צריכים להיות מבוטחים. הבנק רוצה לדעת שגם אם חלילה יקרה לכם משהו, הוא יקבל את כספו חזרה. לכן הוא דורש מכל לווה לבטח את עצמו בביטוח חיים ובביטוח מבנה. אם לא תבטחו את עצמכם, לא תקבלו משכנתא.

בטחונות למשכנתא – כשהבנק נותן משכנתא הוא רושם הערת אזהרה לטובתו. אם הדירה שקניתם אינה רשומה בטאבו או שיש בה חריגות בניה, תתקשו לקבל משכנתא מהבנק.

מה תעשו אם קבלתם סירוב למשכנתא?

הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? עצרו! קודם כל אל תעשו טעויות. על טעויות אפשר לשלם ביוקר! אל תפנו לבנקים נוספים לבקשת משכנתא. אני מכיר מקרים רבים בהם אנשים פנו לכל הבנקים לבקש משכנתא וכולם סרבו. כאשר הם פנו אלי כמוצא אחרון, כי הם רצו מומחה למסורבי משכנתא, התהליך כבר היה מורכב בהרבה. כדי לקבל משכנתא הם היו צריכים לעבור אצלי דרך ארוכה.

שו לבנק והוציאו דו"ח נתוני אשראי. כך תדעו מה הסיבה לסירוב. ידיעת הבעיה היא חצי פתרון. כשיש סיבה ברורה, זה הזמן למצוא את הפתרון המושלם. פתרון למקרה כזה הוא יועץ משכנתאות מומחה למסורבים.

בשביל זה אני כאן! אני מטפל רק במסורבי משכנתא. לאחר שעבדתי שנים רבות בבנק, אני יודע ומכיר את כל התנאים והדרישות המחמירות. אם גם אתם רוצים ליהנות ממשכנתא למרות הסירוב, הקליקו כאן!

הבנק לא מאשר
לכם משכנתא?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
  הבנק לא מאשר
  לכם משכנתא?
  דברו איתנו!

  השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

   שחף צלישר-משכנתאות
   צלישר ייעוץ פיננסי - החיסכון שלך, ההצלחה שלנו

   רוצים לדבר עם נציג?

   השאירו פרטים: