מיקום

יגאל אלון 94, מגדל אלון 2 תל אביב

צרו קשר במייל

office@s-loan.co.il

משכנתא מושע

רוצים ייעוץ משכנתא מתאים לכם?

השאירו פרטים!

שחף משכנתאות הינה חברת יעוץ המשכנתאות מהמובילות בישראל החלה פעילותה בשנת 2015 מתוך הבנה שיש לגשר על פערי הידע העצומים שקיימים בין הבנקים לנוטלי המשכנתאות ולחתוך את רווחיות הבנקים בעשרות אחוזים. החברה הוקמה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המובילים בתחום המשכנתאות בארץ אשר מילאו תפקידי בחברות ייעוץ משכנתאות מהגדולות בתחום. החברה מתמחה בליווי משכנתאות למגזר הפרטי תוך שימת דגש על פתרונות ייחודים ותיכנון פיננסי כולל.

משכנתא במצב של מושע

משכנתא מושע

מושע היא הגדרה כללית למצב בו אין חלוקה ברורה או הגדרה מדויקת לחלקו היחסי של בעל הנכס. אם כן, לקחת משכנתא במושע הכוונה לקחת משכנתא עבור נכס שבעליו לא רשומים כבעלים של תתי החלקות בנכס בצורה מפורשת. מקרה של מושע נפוץ בקרב בניינים ישנים מתקופות קדומות, ויש לו השלכה עבור משפחות בישראל עד היום. במצב של מושע קשה להגדיר מה חלקו היחסי של כל אחד מבעלי הדירות בבניין. דוגמה מובהקת לדירה במושע היא בשכונת התקווה בתל אביב בבניינים ישנים. בטאבו שלהם, לא רשום מהו חלקו היחסי המדויק של כל אחד מדיירי הדירות של הבניינים הללו. עובדה זו מקשה על ביצוע של מכירות הדירות עבור דיירים חדשים, שכן לא מוגדר רשמית מהו החלק שלהם עבור הדירה, במידה ויחליטו לרכוש את הדירה מבעל הנכס. כמו כן, השלכה נוספת של דירה במושע היא קושי בלקחת משכנתא עבור הדירה מהבנקים. האינטרסים של הבנקים הוא לחפש יציבות תעסוקתית והכנסה חודשית קבועה, ובמקרים נוספים גם נכסים קיימים כערובה לביטחון ורשת הצלה כלכלית לכיסוי הלוואת המשכנתא. כמו כן, עצם העובדה שהמשכנתא במושע גורם לערך נכס נמוך יותר בהשוואה לאותה הדירה באזור שונה. אם כן, ישנם חסרונות רבים עבור דירות ומשכנתא במושע. חשוב לבדוק את כל הזכויות והאופציות האפשריות בביצוע פעולות עבור מקרים של משכנתא במושע, ולהשוות האם באמת כדאי לקחת סיכונים כלכליים בעסקאות מהסוג הזה. כמו כן, יכול להיות מצב של השתלטות על ידי השכנים על אזורים שונים בבניין- ואין שום אופציה לאכוף זאת. זהו חיסרון נוסף במקרה זה, ולכן צריך לבדוק מהם הפתרונות האפשריים גם במצבים כאלה.משכנתא במושע

עוד על משכנתא במושע

חברת צלישר יעוץ פיננסי מתמחה בתחום משכנתא במושע בפרט ובתחום הנדל"ן בכלל. בחברת צלישר יעוץ פיננסי תוכלו למצוא אנשי מקצוע איכותיים אשר עוסקים בתחום זה למעלה מעשור שנים. זאת במטרה להעניק את השירות האיכותי והמקצועי ביותר עבור לקוחות צלישר יעוץ פיננסי. כמו כן, חברת צלישר יעוץ פיננסי עורכים סקרי שוק של מחירי דירות ומחירי ריביות משכנתא כדי להגיע להצעות המשתלמות והכדאיות ביותר בשוק. צרו קשר עוד היום עם חברת צלישר יעוץ פיננסי ותראו מהי איכות ומקצועיות ללא פשרות.

בעמוד של מילון המושגים שלנו תוכלו לקרוא גם על משכנתא שניה ושלישית וכיצד ניתן להתמודד עם גופי הבנקים במצבים כאלה.

שחף צלישר-משכנתאות
צלישר ייעוץ פיננסי - החיסכון שלך, ההצלחה שלנו

רוצים לדבר עם נציג?

השאירו פרטים: