מיקום

יגאל אלון 94, מגדל אלון 2 תל אביב

צרו קשר במייל

office@s-loan.co.il

גרייס משכנתא

רוצים ייעוץ משכנתא מתאים לכם?

השאירו פרטים!

שחף משכנתאות הינה חברת יעוץ המשכנתאות מהמובילות בישראל החלה פעילותה בשנת 2015 מתוך הבנה שיש לגשר על פערי הידע העצומים שקיימים בין הבנקים לנוטלי המשכנתאות ולחתוך את רווחיות הבנקים בעשרות אחוזים. החברה הוקמה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המובילים בתחום המשכנתאות בארץ אשר מילאו תפקידי בחברות ייעוץ משכנתאות מהגדולות בתחום. החברה מתמחה בליווי משכנתאות למגזר הפרטי תוך שימת דגש על פתרונות ייחודים ותיכנון פיננסי כולל.

גרייס במשכנתא

גרייס משכנתא

משכנתא גרייס הוא אופציה לדחיית תשלומי החזרי המשכנתא החודשיים. כלומר, במצב רגיל, אנשים אשר לוקחים משכנתא מהבנק צריכים להחזיר כל חודש סכום חלקי מסך הכל הסכום שהתחייבו כאשר רכשו את הדירה ולקחו משכנתא דרך הבנק. אבל במקרה שהבנקים יאשרו גרייס, ישנם שני אופציות. אופציה ראשונה היא לבקש גרייס מלא שזהו בעצם אפשרות לדחות את תשלום המשכנתא עבור מספר חודשים, ואז התשלומים שנדחו ייפרסו בורה קבועה בהמשך תקופת לקיחת המשכנתא. אופציה של גרייס מלא היא בדרך כלל אופציה שהבנקים לא מאשרים, ולכן רק במקרים נדירים הבנקים יאשרו מצב כזה. חשוב לא לבנות על גרייס מלא בכלל. אופציה שנייה היא גרייס חלקי. כידוע, תשלום החזר המשכנתא מידי חודש מורכב מתשלום על הריבית ותשלום על קרן המשכנתא. במקרה של גרייס חלקי, התשלום יהיה רק על הריבית שהוא חלק קן יותר לעומת התשלום על קרן המשכנתא. כלומר הכוונה כאן היא להפחית גובה את תשלום החודשי במידה מסוימת.

משכנתא גרייס

 משכנתא גרייס – כל מה שעליכם לדעת.

אבל כמובן שההשלכות של שני מקרי הגרייס היא פריסה יותר קדימה מבחינת זמן על הסכומים שנדחו. התשלומים בסופו של דבר ישולמו בעתיד והם רק נדחו במועד התשלום. בדרך כלל אנשים מבקשים גרייס במקרה שהם לא יכולים לשלם את ההחזר הכספי שהם נדרשו לשלם עבור המשכנתא. זאת במקרים של פיטורים לא צפויים, במידה ומשלמים שכירות בנוסף לתשלומי המשכנתא, במידה וכבר רכשו דירה אבל הדירה עדיין לא מוכנה אצל הקבלן וייקח עוד מספר חודשים עד שיהיה אפשר להיכנס אליה, ועדיין צריכים לשלם על שכירות במקום אחר.

חברת צלישר יעוץ פיננסי מתמחה בתחומי משכנתא גרייס ורוצה להעניק את השירות האיכותי והמקצועי ביותר עבור לקוחותיה. חברת צלישר יעוץ פיננסי פנויים עבור הלקוחות לאורך כל שעות הפעילות לכל בקשה, בעיה או שאלה. חשבת צלישר יעוץ פיננסי עורכת סקרי שוק במטרה להתעדכן בשינויי המחירים של הדירות ומחירי הריביות המשולמים בלקיחת משכנתא. חברת צלישר יעוץ פיננסי עובדת אך ורך עם אנשי מקצוע מתמחים אשר עוסקים בתחום הנדל"ן למעלה מעושר שנים במטרה להעניק שירות איכותי ומקצועי ככל האפשר. צרו קשר עוד היום עם חברת צלישר יעוץ פיננסי ותראו מהו שירות איכותי ומקצועי ללא פשרות.

צוות המומחים של צלישר יעוץ פיננסי יוכל להכווין אתכם לכל מסלול משכנתא שתרצו – בין אם אתם רוצים לקבל מידע על משכנתא דירת נופש או משכנתא לדירה בחול, הגעתם בדיוק אל המקום הנכון.

שחף צלישר-משכנתאות
צלישר ייעוץ פיננסי - החיסכון שלך, ההצלחה שלנו

רוצים לדבר עם נציג?

השאירו פרטים: