מיקום

יגאל אלון 94, מגדל אלון 2 תל אביב

צרו קשר במייל

office@s-loan.co.il

משכנתא לעסק

רוצים ייעוץ משכנתא מתאים לכם?

השאירו פרטים!

שחף משכנתאות הינה חברת יעוץ המשכנתאות מהמובילות בישראל החלה פעילותה בשנת 2015 מתוך הבנה שיש לגשר על פערי הידע העצומים שקיימים בין הבנקים לנוטלי המשכנתאות ולחתוך את רווחיות הבנקים בעשרות אחוזים. החברה הוקמה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המובילים בתחום המשכנתאות בארץ אשר מילאו תפקידי בחברות ייעוץ משכנתאות מהגדולות בתחום. החברה מתמחה בליווי משכנתאות למגזר הפרטי תוך שימת דגש על פתרונות ייחודים ותיכנון פיננסי כולל.

משכנתא עסקית

משכנתא לעסק

משכנתא עסקית הוא הזדמנות מצוינת ליצירת רווחים מרכישת מבנה או דירה לעסקים.
משקיעים רבים רואים פוטנציאל ברכישת מבנה רב קומות עבור השכרת משרדים לעסקים שונים. היתרונות ברכישת מבנה עבור משרדי עסקים הוא גם צמצום ההוצאות על שכר דירה עבור בעל המבנה, וגם רווחים חודשיים קבועים כתוצאה מהשכירות של בעלי העסקים במשרדים השונים. כיום ישראלים רבים רוצים ליצור נכסי נדל"ן כי הם הבינו שזה הדרך להשקעה שמניבה תשואות גבוהות ורווחים כלכליים. לאור העובדה שמחירי הדיור עולים עם השנים, הרווחים נחשבים לבטוחים עבור המשקיעים. אם המחיר של הנכס עולה עם הזמן בצורה קבועה, אז מה שבטוח הוא שברגע שהמשקיע ירצה למכור את הנכס הוא ימכור במחיר הרבה יותר גבוה ממה שהוא קנה אותו. לכן, ישראלים רבים רוצים להשקיע ולקנות כמה שיותר נכסים על מנת לפתח ולמנף את ההזדמנות הכלכלית שנמצאת בהשקעות נדל"ן. מילת המפתח בהשקעות נדל"ן היא למעשה הון עצמי. ככל שיש הון עצמי גבוהה יותר אז אפשר לקבל ריביות על משכנתא נמוכות יותר. לעובדה זו יש השלכה כלכלית משמעותית מאוד, כל ירידה במחירי הריבית היא קריטית כאשר מחשבים את הסכום הכולל שצריך לשלם לבנק עבור הדירה. בגלל שמחירי הדירות כל כך גבוהים בשנים האחרונות, אז כל שינוי באחוזי ריביות המשכנתא הוא קריטי עבור הרוכש. מדובר בפערים של עשרות אלפי שקלים אם לא מאות אלפי שקלים. ישראלים שיש להם הון עצמי ישר רצים ומחפשים לקנות דירה אשר תניב להם את התשואות הגבוהות ביותר.עוד על משכנתא עסקית

חברת צלישר יעוץ פיננסי מתמחה בתחום משכנתא עסקית בפרו ובתחום הנדל"ן בכלל. חברת צלישר יעוץ פיננסי שמה לה למטרה להעניק את השירות האיכותי והמקצועי ביותר בתחום זה. לכן, בחברת צלישר יעוץ פיננסי תוכלו למצוא אנשי מקצוע עם ניסיון רב שנים בתחום. חברת צלישר יעוץ פיננסי זמינים עבור הלקוחות שלהם לכל שאלה, בעיה או בקשה. חברת צלישר יעוץ פיננסי מבצעת סקרי שוק לעיתים קרובות במטרה להיות מעודכנים במחירי הדירות המשתנים והריביות למשכנתא. תנו לחברת צלישר יעוץ פיננסי את ההזדמנות להוכיח לכם שאפשר לקבל שירות איכותי ומקצועי ללא פשרות.

באתר מתאפשר לכם לקרוא גם על משכתא על דירה מחולקת – פנו אלינו לשאלות נוספות.

שחף צלישר-משכנתאות
צלישר ייעוץ פיננסי - החיסכון שלך, ההצלחה שלנו

רוצים לדבר עם נציג?

השאירו פרטים: