מיקום

יגאל אלון 94, מגדל אלון 2 תל אביב

צרו קשר במייל

office@s-loan.co.il

משכנתא נוספת

רוצים ייעוץ משכנתא מתאים לכם?

השאירו פרטים!

שחף משכנתאות הינה חברת יעוץ המשכנתאות מהמובילות בישראל החלה פעילותה בשנת 2015 מתוך הבנה שיש לגשר על פערי הידע העצומים שקיימים בין הבנקים לנוטלי המשכנתאות ולחתוך את רווחיות הבנקים בעשרות אחוזים. החברה הוקמה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המובילים בתחום המשכנתאות בארץ אשר מילאו תפקידי בחברות ייעוץ משכנתאות מהגדולות בתחום. החברה מתמחה בליווי משכנתאות למגזר הפרטי תוך שימת דגש על פתרונות ייחודים ותיכנון פיננסי כולל.

הלוואה נוספת

משכנתא נוספת

משכנתא נוספת היא אחד מהנושאים אשר אנשים רבים חושבים ומתלבטים האם לקחת זאת. למעשה מקרה זה הוא כמו לקיחת משכנתא עבור דירה שניה. כלומר, לפי החוק במדינת ישראל ניתן לקחת משכנתא בגובה עד חמישים אחוז מימון. כלומר גובה ההון העצמי חייב להיות לפחות כחמישים אחוז בערך הנכס.

משכנתא נוספת לדירה קיימת

ישנו מקרה נוסף של משכנתא שנייה הוא לקחת משכנתא נוספת עבור הבית שכבר לקחנו משכנתא כלומר. היתרון הוא פריסה יותר רחבה לטווח זמן ארוך יותר, וכך גם קטנים ההחזרים החודשיים עבור המשכנתא. מקרה זה של משכנתא נוספת הוא שכיח עבור משפחות שיש להם הוצאות רבות, ולא מצליחים לעמוד בגובה ההוצאות מידי חודש. הכוונה היא שכמות ההוצאות החודשית יותר גבוה מכמות ההכנסות. כתוצאה מכך משפחות אלה לא מצליחות לשלם עבור החזרי המשכנתא אליהם התחייבו כאשר הם קנו את הדירה. וכעת במצב הנוכחי הם רוצים לפרוס את ההלוואה של המשכנתא לטווח זמן ארוך יותר ובמקביל להקטין את גובה ההחזר החודשי עבור המשכנתא.

 

דברים נוספים שאתם אמורים לדעת על משכתא נוספת

מצב זה אינו נדיר בישראל, הודות ליוקר המחיה ומחירי האוכל והמוצרים הבסיסיים. אומנם בזמן האחרון המשכורות עלו, אך גם עלו מוצרי המזון והבגדים בהתאמה. מה שקורה אצל מרבית המשפחות בעלות הכנסה ממוצעת, היא שהם לא עומדים בתשלומי ההוצאות והמשכנתא. יוקר המחייה משבש את כל ההתנהלות הכספית של האנשים שמרוויחים משכורות ממוצעות. כמובן שצריך לבצע בדק בית ובדק תנאים עבור משכנתא נוספת. לעיתים, הריביות שהבנקים דורשים עבור המשכנתא מעלים משמעותית את הסכום הכולל על הדירה. צריך לבדוק מהו מסלול המשכנתא המשתלם ביותר עבור הצרכים של המשפחה בצורה אינדיבידואלית.

יש אפשרות לקרוא גם מידע נוסף על משכתא חברה משכנת במילון המושגים.

חברת צלישר יעוץ פיננסי עוסקת בתחום הנדל"ן למעלה מעשור שנים. בחברת צלישר יעוץ פיננסי תמצאו אנשי מקצוע איכותיים אשר שמים את האינטרסים של הלקוחות במקום ראשון. חברת צלישר יעוץ פיננסי רוצים להעניק את השירות האיכותי והמקצועי ביותר. חברת צלישר יעוץ פיננסי עורכים סקרי שוק לעיתים קרובות במטרה לשקף תמונת מצב מקיפה ואמיתית לגבי מחירי הדירות בארץ וגם לגבי גובה ריביות המשכנתא. צרו קשר עוד היום עם חברת צלישר יעוץ פיננסי ותראו מהי איכות ומקצועיות ללא פשרות, מתחילת התהליך ועד סופו.

שחף צלישר-משכנתאות
צלישר ייעוץ פיננסי - החיסכון שלך, ההצלחה שלנו

רוצים לדבר עם נציג?

השאירו פרטים: