מיקום

יגאל אלון 94, מגדל אלון 2 תל אביב

צרו קשר במייל

office@s-loan.co.il

משכנתא 100 אחוז מימון

רוצים ייעוץ משכנתא מתאים לכם?

השאירו פרטים!

שחף משכנתאות הינה חברת יעוץ המשכנתאות מהמובילות בישראל החלה פעילותה בשנת 2015 מתוך הבנה שיש לגשר על פערי הידע העצומים שקיימים בין הבנקים לנוטלי המשכנתאות ולחתוך את רווחיות הבנקים בעשרות אחוזים. החברה הוקמה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המובילים בתחום המשכנתאות בארץ אשר מילאו תפקידי בחברות ייעוץ משכנתאות מהגדולות בתחום. החברה מתמחה בליווי משכנתאות למגזר הפרטי תוך שימת דגש על פתרונות ייחודים ותיכנון פיננסי כולל.

משכנתא 100% מימון

משכנתא 100 אחוז מימון

משכנתא 100 אחוז – האם זה הפתרון האידיאלי? קיימות השלכות לטוב ולרע על מקרה של משכנתא מלאה. אומנם, הישראלים רואים זאת כאופציה עבור רכישת דירה משלהם, אבל למעשה המציאות הכלכלית החדשה משפיעה. המציאות החדשה מראה אחרת. משכנתא של 100 אחוז מימון, משמעותה הלוואה בסכום של כל הדירה שרוצים לקנות.
מצב זה מכניס את הרוכשים לריביות גבוהות מאוד, וכתוצאה מכך סכומים כספיים גבוהים מאוד. הבנקים כיום לא מאפשרים משכנתא של 100 אחוז, אלא במקסימום שבעים וחמש אחוז משכנתא  זאת אומרת שצריך להביא הון עצמי כשלושים אחוז מערך הדירה שרוצים לקנות. יתר על כן, רק באמצעות המחיר למשתכן אפשר לקבל 90 אחוז מימון מהבנקים. כלומר עשר אחוז יהיה הון עצמי שחייב להשיגו כדי לקחת את המשכנתא. ככל שגובה ההון העצמי יהיה יותר גבוה, כך גם גובה ריביות הבנק למשכנתא יהיו נמוכות. זאת מהסיבה שהבנקים לא רוצים לקחת סיכון שהמשקיע לא יחזיר את כל ההלוואה שלו. כל צד שומר על האינטרסים שלו ולכן חשוב להיוועץ עם יועץ משכנתאות מומחה בתחום עם ניסיון רב שנים. ממומלץ לקחת יועץ משכנתאות כריזמטי, אמין, יודע לנהל משא ומתן ולהביא לתוצאות כלכליות חיוביות עם האינטרסים של הרוכשים. העצה הטובה ביותר שאפשר לתת היא להמשיך ולחסוך כסך עבור קופת הון עצמי. הכל במטרה להביא למצב של לקיחת משכנתא רק כאשר הריביות האפשריות הם הנמוכות ביותר. בכל מקרה ריבית היא תמיד אקסטרה מחיר בנוסף על המחיר הנתון ולכן חשוב להקטין את הסיכויים להפסדים כספיים ככל האפשר.

מחפשים מידע גם על משכנתא 90% בישראל? תוכלו להיכנס ללינק שסומן.

כך תשיגו משכנתא מלאה על הדירה 

חברת צלישר יעוץ פיננסי מתמחה בתחום ייעוץ משכנתאות למעלה מעשור שנים, ובעלת ניסיון רב בתחום עם אלפי לקוחות מרוצים. חברה זו שמה לה לדגש להעניק את השירות האיכותי והמקצועי ביותר שאפשר בתחום המשכנתאות. בנוסף, חברת צלישר יעוץ פיננסי עורכת סקרי שוק לעיתים קרובות במטרה להיות כל הזמן עם היד על הדופק. זאת במטרה להעניק ללקוחות של צלישר יעוץ פיננסי תמונת מצב נרחבת ומקיפה ביותר, כדי להגיע להחלטות נבונות ביותר עבור הצרכים האינדיבידואלים של המשקיעים. צרו קשר עוד היום עם חברת צלישר יעוץ פיננסי ותראו מהי איכות ומקצועיות ללא פשרות.

משכנתא 100%

עושים משכנתא 100 אחוז ומרוויחים בענק!

שחף צלישר-משכנתאות
צלישר ייעוץ פיננסי - החיסכון שלך, ההצלחה שלנו

רוצים לדבר עם נציג?

השאירו פרטים: